Literatura

publikacja popularnonaukowa (2017)

Mądrość wilkówMądrość wilków by Elli H. Radinger

Subiektywnie, acz celnie - książka napisana przez entuzjastę przyrody i etologa zarazem, zilustrowana realnymi przykładami pochodzącymi z osobistych relacji z życia wilków widzianych okiem osoby zafascynowanej ich społeczną naturą. Wszystko to czyni karierę autorki kompletną i godną uwagi, nawet jeśli nie jest ona naukowcem, a po prostu wielbicielką wilków i wnikliwym obserwatorem, pisarką snującą opowieść opartą na własnych doświadczeniach wynikających z przebywania w otoczeniu wybranych wilczych grup rodzinnych lub pojedynczych osobników.

publikacja popularnonaukowa (2015)

WilkiWilki by Adam Wajrak

Kolejny, dobrze spędzony wieczór bibliofila. "Wilki" to kompletna książka dedykowana życiowym doświadczeniom autora, przemycająca istotne informacje na temat wilka europejskiego oparte o zaufane źródła oraz wartościowe rezultaty polskich obserwacji naukowych. Świetna lektura. Przeczytana jednym tchem.


Literatura dziecięca
Wydawnictwa popularnonaukowe dla dzieci i młodzieży
Książki adresowane do młodszego czytelnika
Author image
About AgroWilk
4 Posts Poland Website
Portal poświęcony edukacji z dziedziny nieinwazyjnych technik zapobiegania atakom drapieżników na zwierzęta gospodarskie i towarzyszące, w kontekście ekologii behawioralnej wilka Europejskiego.
Author image
1 Post Europe Website
certyfikowany behawiorysta (psy, wilki) | naukowiec (zachowania drapieżne, ekologia behawioralna wilka szarego) | student wizerunku wilka w legendach i wierzeniach | pasjonatka psów pasterskich
You've successfully subscribed to AgroWilk
Great! Next, complete checkout for full access to AgroWilk
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.