Literatura dziecięca

Wydawnictwa popularnonaukowe dla dzieci i młodzieżyMoja najlepsza książka - O wilkach i dzikich psachMoja najlepsza książka - O wilkach i dzikich psach by Christiane Gunzi

Ekologia behawioralna zaklęta w cienkiej książeczce dedykowanej dzieciom. Pozycja wydanicza zaopatrzona w piękne, biologicznie kompetentne ilustracje.

Ta książka to fascynujące wprowadzenie w świat dzikich kuzynów waszego domowego pieska, zwierząt obejmujących gatunki tak różne, jak wspaniały wilk szary z zimnej północy i maleńki fenek z afrykańskiej pustyni. Zajrzyj do środka, a dowiesz się, dlaczego wilk straszny wymarł ponad 10 000 lat temu, jak otocjon znajduje swe ofiary i dlaczego kojoty wyją o zmierzchu i o świecie.

Author image
About AgroWilk
4 Posts Poland Website
Portal poświęcony edukacji z dziedziny nieinwazyjnych technik zapobiegania atakom drapieżników na zwierzęta gospodarskie i towarzyszące, w kontekście ekologii behawioralnej wilka Europejskiego.
Author image
1 Post Europe Website
certyfikowany behawiorysta (psy, wilki) | naukowiec (zachowania drapieżne, ekologia behawioralna wilka szarego) | student wizerunku wilka w legendach i wierzeniach | pasjonatka psów pasterskich
You've successfully subscribed to AgroWilk
Great! Next, complete checkout for full access to AgroWilk
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.